Konkurs, wolontariusze

Zostań WSPÓŁORGANIZATOREM konkursu

TWO to „Teatr w Obiektywie” – Konkurs Fotograficzny organizowany co roku podczas międzynarodowego przeglądu teatrów osób z niepełnosprawnościmi (tzw. SANS).

📷
Organizacja konkursu to nie tylko kształcąca zabawa, ale też zdobywanie nowych umiejętności, doświadczenia i znajomości. 🙂
📷
Przygotowując konkurs możesz brać udział w warsztatach fotograficznych, festiwalu, obradach jury, wernisażu… i wielu innych! Dbamy o to, aby każdego roku konkurs był przyjazny dla fotografów i widzów, rozwijał się i był coraz lepiej zorganizowany.
👥️
Kogo szukamy?
Osób w każdym wieku!
Jeśli chcesz zaangażować się w coś dodatkowego, poznawać nowych ludzi, rozwijać się i dzielić swoją pasją do działania z innymi – czekamy na Ciebie.
✏️
Zakres działań – m. in.:
promocja konkursu, współpraca z mediami, organizacja i koordynacja: warsztatów fotograficznych, obrad jury, wernisażu wystawy, przechodnich wystaw pokonkursowych.
Każdy może znaleźć w grupie działanie dla siebie.
🗓
Ramy czasowe:
Festiwal SANS (Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku) odbędzie się w Lublinie w czerwcu b.r. Prace nad konkursem powoli się rozpoczynają.
Jeśli chcesz zostać w tym roku częścią ekipy „Teatru w Obiektywie” wyślij do nas maila na adres konkurs@teatrwobiektywie.pl

Zapraszamy!
—–
📷📷📷
O Konkursie „Teatr w Obiektywie” w skrócie:
W konkursie biorą udział zdjęcia zrobione podczas kilku-dniowego festiwalu teatralnego SANS. Wyróżnione fotografie wchodzą w skład przechodniej wystawy prezentowanej przez cały rok m.in. w różnych miejscach Lublina.

—–
Pamiętaj, że będąc organizatorem „Teatru w Obiektywie” nie będziesz mógł być jednocześnie uczestnikiem konkursu. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie zgłoś się do nas podczas oficjalnego naboru (informacje będą pojawiać się na naszym Facebooku bliżej terminu festiwalu).
—–
Jeśli chcesz o coś zapytać napisz do nas na Facebooku lub na konkurs@teatrwobiektywie.pl