wolontariusze

Szukamy Świeżej Krwi!

–> czyli ogłaszamy nabór wolontariuszy! 🙂

Szukamy pomysłowych ludzi, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nowe kontakty i chcą wzbogacać kulturę miasta Lublin poprzez organizację jedynego w swoim rodzaju Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Teatr w Obiektywie”.

Konkurs odbywa się podczas Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych – Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS), podczas którego osoby niepełnosprawne mogą dzielić się z szeroką publicznością wspólną pasją, jaką jest teatr.

Aby zorganizować konkurs potrzebujemy grupy pomysłowych, otwartych ludzi, którzy pomogą nam m.in. w promocji, kontaktach z mediami, pozyskiwaniu darczyńców, organizacji warsztatów i wystaw fotograficznych, a także wielu innych wyzwaniach. Współpraca z nami zawsze jest obustronna, dzięki nam będziesz miał okazję koordynowania wielu zadań i dowiesz się jak wyglądają kulisy organizacji imprez kulturalnych.

Masz wolny czas i chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie? Nie czekaj – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, pomóc, przyjść na spotkanie – napisz do nas na adres teatrwobiektywie@gmail.com

Na zgłoszenia mailowe czekamy do 31 października.

Więcej informacji o nas i o konkursie znajdziesz na stronie www.teatrwobiektywie.strefa.pl oraz na Facebooku – szukaj nas na Teatr w Obiektywie – Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny.

Kilka dat: 
Prace nad organizacją i przygotowaniem konkursu rozpoczynają się w listopadzie b.r. Konkurs odbędzie się podczas XXV SANS w kwietniu 2015 r. Finalizacja konkursu i pracy grupy – w maju 2015 r. (zakończone uroczystym wernisażem i ogłoszeniem wyników). Więcej szczegółów w mailu i na spotkaniu – gorąco zapraszamy!